O FIRME

 

    V roku 1997 sa firma TEDOSS s.r.o. stala jedným zo zástupcov na predaj technológie ZANUSSI Professional na území Slovenska. V tejto značkovej rade sú zastúpené veľkokuchynské technológie rady 700, veľkokuchynské technológie rady 900, snack zariadenia rady 600, konvektomaty, umývacie systémy, výdajné systémy a chladiaca resp. mraziaca technika. Všetky predávané rady sú certifikované Štátnym skúšobným ústavom v Piešťanoch.

    NOVINKOU spoločnosti ZANUSSI Professional je nová rada výrobkov, tzv. rodina ACTIVE. Výrobky z rady ACTIVE od spoločnosti ZANUSSI Professional Vám v súlade so systémom HACCP (konvektomaty, fritézy, umývacie systémy, chladiace zariadenia a výdajné systémy) pomôžu veľmi jednoducho zabezpečiť kontrolu vo Vašich prevádzkach.

    Ďalšiu časť našej ponuky tvorí priamy dovoz barového zariadenia talianskych spoločností NUOVA SIMONELLI (kávovary), LA PAVONI (minikávovary) a FRIMONT (výrobníky ľadu).

    Ďalej ponúkame doplnkové vybavenie do kuchýň, ako sú pomocné kuchynské stroje značky ZANUSSI a DITO, nárezové stroje a rôzny nerezový nábytok.

    Spoločnosť TEDOSS ponúka aj poradenskú a projekčnú činnosť v oblasti gastronómie.

    Zároveň zabezpečujeme montáž technológií a servisnú činnosť. Záručný a pozáručný servis zabezpečujeme vlastným servisným strediskom.

Kuzmányho 15, 031 01 Liptovský Mikuláš, email: tedoss@tedoss.sk